UAH
Шланги tygon® - Тубес Интернешнл, OOO Львов (Украина) - купить, цена, фото
Premium Gold
Отзывов: 8
Тубес Интернешнл, OOO
+38 (032) 245-93-41
Шланги Tygon®
  • Шланги Tygon®

Шланги Tygon®

В наличии
Цена от:
25 грн
Бренд:TYGON
Страна производитель:Польша
Оплата:
Доставка:
Описание

Основні характеристики шлангів TYGON®

Промислові шланги TYGON

Шланги TYGON® виготовлені із спеціальних матеріалів та мають свою нішу використання. Вони застосовуються у медичній та фармацевтичній галузі, на підприємствах з виготовлення продуктів харчування, в промислових та медичних лабораторіях.

Щоб обрати оптимальний тип шланга TYGON® для конкретного застосування, слід проаналізувати умови використання шлангів та тип робочого середовища. За допомогою шлангів TYGON® транспортують велику кількість хімічних речовин, тому для кожної з них є окремий вид шлангу.

Шланги TYGON® піддаються стерилізації, що особливо важливо для підприємств харчової промисловості. Шланги цього типу прозорі, тому через них можна спостерігати за процесом транспортування робочих рідин. Є армовані шланги, тобто посилені спеціальним кордом. Такі вироби менш еластичніші, зате міцніші та довговічніші.

 

Шланги TYGON® зовні схожі на силіконові шланги , однак між ними є значні відмінності, на які треба вважати при виборі гідравлічної продукції.

 Більш детально в нашому  каталозі

Характеристики:
Бренд:TYGON
Страна производитель:Польша
Цвет:Прозорий
Информация актуальна: 07.09.2020
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Шланги Tygon® от компании Тубес Интернешнл, OOO, Львове (Украина). Купить Шланги Tygon® со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet